Ing. Veronika Křečková

Ing. Veronika Křečková
Pozice: Top Konzultant
Mobil: +420 774 210 051
Email: [email protected]

Jmenuji se Veronika Křečková a v oboru financí pracuji již čtvrtým rokem. Již při studiu na vysoké škole jsem nastoupila do zaměstnaneckého poměru, ale poměrně brzy jsem poznala, že práce v zaměstnání není nic pro mě. Ráda se učím novým věcem, ráda se potkávám s novými lidmi a vůbec nejradši trávím čas se svými klienty. 

S financemi jsem přišla do kontaktu již na střední škole obchodní, následovalo bakalářské studium a navazující magisterské studium na Masarykově univerzitě, které jsem zdárně zakončila inženýrským titulem. Už při studiu jsem se začala zajímat o lidmi ne moc populární obor financí. Zjistila jsem, že lidé jsou obklopeni předsudky k práci finančního poradce, a to pro mě byla výzva.  Tato práce není vždy snadná, ale pořád mě naplňuje a díky neustálým požadavkům na zkoušky a certifikace v jednotlivých oblastech (pojištění, úvěry, investice atd.) mě posunuje v mých odborných znalostech o finančním trhu. Ke klientům se snažím přistupovat profesionálně a empaticky, protože si uvědomuji, že řešit svoji finanční situaci je pro mnoho lidí velmi osobní záležitost.

Během práce ve financích jsem pochopila, že s financemi je úzce spjatý trh s nemovitostmi–ať už pro vlastní bydlení nebo jako část investičního portfolia klientů. Čím více jsem pronikala do obchodu s nemovitostmi, tím více mě tato práce začala bavit a naplňovat. Z toho důvodu jsme se rozhodli s manželem založit vlastní realitní kancelář Reality indeed. Klientům tak můžeme nabídnout finanční a realitní služby pod jednou střechou. 

Těším se na naše setkáni. Veronika Křečková

Reference